Praca dla spedytora
  • Dukla
Dukla, Dukla, Podkarpackie, Polska
Firma Transportowo-Przewozowa TRANS BIESZCZADY Sp. z o.o
16. 4. 2024

Firma Transportowo-Przewozowa "TRANS BIESZCZADY" Sp. z o.o. z siedzibą w Cergowej 214, 38-450 Dukla, zatrudni spedytora w transporcie międzynarodowym.
Obowiązki:
-zarządzanie kierowcami oraz kontrola realizowanych zleceń,
prowadzenie dokumentacji przewozowej,
-dbałość o wysoki poziom świadczonych usług transportowych,
-pozyskiwanie nowych klientów i zleceń transportowych.
Wymagania:
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
-zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność,
umiejętność pracy w zespole,
-zdolności negocjacyjne, komunikatywność,
-mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub podobnym.
Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
-umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i rezultatów pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy,
-przyuczenie do pracy,
-niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Dukla
  • Dukla - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190