Praca dla ślusarzy w Siegen (Niemcy) 17,50-19,50 euro
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Moon Work
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA DO WYKONANIA
- przygotowanie detali do spawania.
- wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu.
WYMAGANIA
- doświadczenie na podobnym stanowisku.
- gotowość do pracy w zespole
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
zdolności manualne.
OFERUJEMY
- zatrudnienie w oparciu o umowę Niemiecką przez agencje.
- atrakcyjne wynagrodzenie od 17,50-19,50 euro brutto, zależne od poziomu języka Niemieckiego. Plus 14 euro diety dziennej
- pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- praca w lokalizacji Siegen od połowy czerwca.

  • Praca Katowice
  • Ślusarz Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080