Praca dla ślusarza w Niemczech! Bezpłatne mieszkanie!
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Eve-Tech
13. 4. 2024

W ramach przyjętego projektu od niemieckiego inwestora poszukujemy ŚLUSARZY Z DOŚWIADCZENIEM W PRACY NA STOCZNI i PRZY DUŻYCH KONSTRUKCJACH.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą:
WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; praca w stoczni, praca przy dużych konstrukcjach, praca w Niemczech
• wykształcenie średnie lub zawodowe;
• doświadczenie w montażu torów/ przejść kablowych;
OBOWIĄZKI:
• obsługa szlifierki
• montaż i prefabrykacja fundamentów pod rozdzielnice i inne urządzenia;
• przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną;
OFERUJEMY:
• zatrudnienie na kontrakt B2B
• możliwość dłuższej współpracy,
• wynagrodzenie płatne co miesiąc,
• bezpłatne zakwaterowanie
SZUKAMY RÓWNIEŻ SPAWACZY TIG, 135, 136, 111!
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiem na wszystkie nurtujące pytania! :)

  • Praca Kraków
  • Ślusarz Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293