Praca dla płytkarza za granicą z j. niemieckim
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
In-Serv Team Sp. z o. o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie podłoża
  • Układanie płytek (głównie płytki 60x60)
  • Fugowanie

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - poziom komunikatywny
  • Własne auto

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjna stawka 18-20€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Zaliczki do 900 euro!
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość rejestracji w ZUS
  • Opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika 220 euro
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora
  • Specjalny BONUS za stałą współpracę!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190