Praca dla pełnoletniego ucznia lub studenta: sklep 50 style
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Żary
20. 3. 2024

Oferta pracy tylko dla pełnoletnich uczniów, studentów zaocznych, lub dziennych z możliwością pracy przez minimum 3 dni w tygodniu.
Jeżeli jesteś studentem/studentką/uczniem/uczennicą i lubisz pracę z ludźmi, cenisz sobie komfort pracy - ta oferta jest dla Ciebie!
Do sklepu 50style w Żarach z markową odzieżą i obuwiem sportowym zatrudnimy:
studenta/studentkę/ucznia/uczennicę
Jakie będą Twoje główne zadania?
- Pracujesz na sali sprzedaży i zapewniasz wysoki poziom obsługi Klienta.
- Przyjmujesz towar i przygotowujesz do sprzedaży.
- Zapewniasz czystość, ład i porządek w sklepie.
- Pracujesz minimum 3 dni w tygodniu.
Czas pracy ucznia/uczennicy: od godziny 15.30 do godziny 20.00 przez 3 dni w tygodniu. Dwie soboty w miesiącu przez 8 godzin.
Czas pracy studenta/studentki: od godziny 9.00 do godziny 20.00 przez 2-3 dni w tygodniu. Dwie soboty w miesiącu przez 11 godzin.
Co zyskasz pracując z nami?
- Przyjazną atmosferę w pracy, komfort pracy.
- Elastyczne dni i godziny pracy.
- Swobodę w działaniu.
Nasze oczekiwania:
- Komunikatywność.
- Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie.
Oferujemy:
- Umowę zlecenie.
- Samodzielność w działaniu.
- Kompleksowe wdrożenie.
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000)”.
Administratorem danych osobowych, przetwarzanych w celach rekrutacyjnych, jest PHU Hejanpol Hebda Jan, ul. Baczyńskiego 28/4, 68-200 Żary.
KONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862