Praca dla PAR na pralni
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Go2Work
11. 10. 2024

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.
Obowiązki
Sortowanie, układanie oraz pakowanie upranych tekstyliów
Obsługa maszyn i prostych urządzeń na terenie pralni
Proste prace pomocnicze w przemysłowej pralni
Rozwieszanie tekstyliów
Kontrola jakości
Wymagania
Gotowość do pracy fizycznej
Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Gotowość do pracy zmianowej
Chęć do pracy w nadgodzinach
Mile widziane doświadczenie w pracy na pralni
Auto na wyjazd i dojazdy do pracy (ok 10km od miejsca zakwaterowania)
Oferujemy
Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin! (nie stosujemy tzw. Arbeitszeitkonto)
Stawka godzinowa 14,00€ brutto/h + dodatki
Dodatki za pracę w porze nocnej 25%, nadgodzinach 25%, niedzielę 50%
Nasze zakwaterowanie
100% płatne dni świąteczne wolne od pracy wypadające w tyg. pracy
Stałą opiekę polskiego koordynatora

  • Praca Tarnów
  • Pracownik na wysokościach Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690