Praca dla Osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
ABA-Service
14. 7. 2024

Szukasz pracy, która pozwoli Ci zdobyć nowe doświadczenie i kompetencje, zapewni kontakt z ludźmi?
Nie trać dalej czasu i dołącz do naszego zespołu.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Doradca Klienta infolinii przychodzącej Orange (odbieranie połączeń)
Mamy dla Ciebie:
- umowę o pracę (bez nadgodzin i pracy w godzinach nocnych);
- stałe wynagrodzenie + system premii: stała premia motywacyjna (300 zł), kwartalna do 1000 zł i sprzedażowa bez górnej granicy (dobranie oferty do potrzeb klienta podczas rozmowy)
- korzystanie z dofinansowania, bądź całkowitego zwrotu kosztów np. zakupu leków, wyjazdów urlopowych, OC auta itp.
- prywatną opiekę medyczną;
- darmowy dostęp do platformy nauki języków;
- dofinansowanie do stacjonarnych i mobilnych usług Orange (50%);
- przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku (szkolenie)– umowa o pracę od pierwszego dnia szkolenia;
- możliwość pracy hybrydowej po osiągnięciu samodzielności w realizacji zadań (zapewniamy sprzęt do realizacji zadań)
Twoje zadania to:
- telefoniczna obsługa Klientów Firmy (połączenia przychodzące);
- aktywacja usług;
- realizowanie zadań w zakresie reklamacji, płatności
- działania w zakresie doradztwa i poszerzenia usług klienta (sprzedaż usług podczas kontaktu z klientem - to klient dzwoni do Ciebie) ;
Twoje mocne strony:
- gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym i weekendy (praca 5 dni w tygodniu, bez godzin nocnych),
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
- umiejętność obsługi komputera
. pozytywne nastawienie do sprzedaży doradczej - dopasowanie aktualnej oferty firmy do potrzeb klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV aplikując przez portal lento
Oferowana praca nie ma charakteru pracy zdalnej.
Klauzula RODO

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941