Praca dla orderpickera, komisjonera, magazyn w Heijen
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Expert International Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Poszukujemy pracowników magazynowych do zbierania zamówień oraz przygotowywania ich do wysyłki przy pomocy skanera ręcznego. Praca w systemie zmianowym, z atrakcyjnymi dodatkami za pracę w różnych porach dnia i tygodnia.
Obowiązki:
• Zbieranie zamówień
• Przygotowywanie paczek do wysyłki
• Obsługa skanera ręcznego
• Praca w systemie zmianowym
Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka angielskiego (A2)
• Chęci do pracy i dyspozycyjność do pracy zmianowej
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy:
• Wynagrodzenie: 13,68 €/godz. + atrakcyjne dodatki zmianowe
Od poniedziałku do piątku:
o 19:00-00:00: +35%
o 00:00-06:00: +45%
o 06:00-07:00: +35%
• Sobota: +50%
• Niedziela: +100%
• Tygodniowe wypłaty
• Zakwaterowanie oraz transport służbowy
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
• Stabilne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.
Certyfikat KRAZ: 21920

  • Praca Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836