Praca dla operatora wózka widłowego
  • Belsk Duży
Belsk Duży, Belsk Duży, Mazowieckie, Polska
Spółdzielnia Sadownicza POLSAD w Lewiczynie
9. 5. 2024

Grupa Producentów Owoców zatrudni operatorów wózków widłowych.
zakres obowiązków:
- rozładunek oraz załadunek samochodów ciężarowych: skrzyniopalety z jabłkami, puste skrzyniopalety, kartony na owoce, palety, palety z owocami;
- wypisywanie dokumentów WZ i PZ;
- kontrola stanu technicznego wózka;
- wykonywanie innych prac zleconych związanych z pracą w magazynie;
Wymagania:
- praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym;
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego potwierdzone egzaminem UDT;
- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;
- dyspozycyjność;
- zamieszkanie w granicach 30km
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

  • Praca Belsk Duży
  • Operator Belsk Duży
  • Operator maszyn Belsk Duży
  • Belsk Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293