Praca dla neurologopedy/logopedy
  • Brudzeń Duży
Brudzeń Duży, Brudzeń Duży, Mazowieckie, Polska
Lidia Caban
21. 10. 2024

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko neurologopedy lub logopedy.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanym centrum terapeutycznym.
Możliwość pracy z różnorodną grupą pacjentów (dzieci, młodzież, dorośli).
Współpracę z doświadczonymi specjalistami z innych dziedzin terapii
Dostęp do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych.
Elastyczne godziny pracy.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe z zakresu logopedii lub neurologopedii.
Doświadczenie w pracy z pacjentami (mile widziane).
Umiejętność pracy w zespole.
Zaangażowanie i pasja do pracy terapeutycznej.
Wysoka kultura osobista.
Zadania:
Diagnozowanie i prowadzenie terapii logopedycznej oraz neurologopedycznej
Indywidualne podejście do pacjentów i dostosowywanie terapii do ich potrzeb
Współpraca z zespołem specjalistów w celu kompleksowego podejścia do terapii
Miejsce pracy: Centrum Terapeutyczne Nad Wisłą, Murzynowo 3 09-414 Brudzeń Duży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @ do dnia 1.11.2024 r.

  • Praca Brudzeń Duży
  • Brudzeń Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699