Praca dla mężczyzny- okolicy Pruszkowa
  • Pruszków
Brwinów, Pruszków, Mazowieckie, Polska
TEMPUS A
8. 3. 2024

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Moszna Parcela (okolice Pruszkowa)
Oferujemy:
odzież roboczą,
stawka godzinowa 29,00 zł/godz. brutto (dzień) oraz 37,70 zł/godz. brutto ( noc) ,
dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego,
długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit,
Ubezpieczenie NNW.
Czas pracy:
5 dni w tygodniu,
praca w godz. 13:30-21:30 lub 14:00/15:00-23:30 i 23:30-06:00.
Obowiązki:
sortowanie przesyłek,
rozładunek i załadunek transportu,
rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.
Wymagania:
motywacja do pracy,
dyspozycyjność,
chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.
Czy ta oferta pracy Cię zainteresowała? Wyślij SMS o treści "Moszna " oraz IMIĘ na numer 731 737 888 a oddzwonimy do Ciebie!

  • Praca Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862