Praca dla mechanika - wypożyczalnia sprzętu budowlanego
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Atut Rental Sp. z o. o.
19. 3. 2024

ATUT RENTAL Sp. z o. o. od 34 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.
Dołącz do naszego zespołu w nowo otwierającej się wypożyczalni w Opolu jako:
MECHANIK
Opis stanowiska:
- diagnozowanie usterek mechanicznych lub elektromechanicznych,
- wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu,
- czyszczenie i konserwacja sprzętu,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
- wiedza z zakresu mechaniki,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn budowlanych lub mechanika samochodowego,
- umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- niezbędne narzędzia pracy,
- bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, program MultiSport, dofinansowanie urlopu, ubezpieczenie na życie,
- bardzo dobra atmosfera pracy i jabłkowe poniedziałki :)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.''

  • Praca Opole
  • Mechanik Opole Lubelskie
  • Mechanik Opole
  • Technik mechanik Opole
  • Technik mechanik okrętowy Opole
  • Technik mechanik lotniczy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692