Praca dla mechanika, stacja demontażu aut w Holandii
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
APN Agencja Pracy
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • demontaż elementów nadwozia i podwozia w samochodach osobowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie jako mechanik samochodowy
  • dyspozycyjność
  • oko do szczegółów, precyzja, elastyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  • holenderskie ubezpieczenie,
  • opiekę koordynatorów,
  • rower na dojazdy do pracy,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem.

  • Praca opolskie
  • Mechanik opolskie
  • Mechanik Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536