Praca dla Malarzy w niemczech
  • Rogoźno
Rogoźno, Rogoźno, wielkopolskie, Polska
IMS GmbH Hamburg
25. 4. 2024

Obowiązki

  • Malowanie scian i elewacji
  • Przygotowanie powierzchni po malowanie
  • Gruntowanie

Wymagania

  • Doswiadczenie w zawodzie malarza lub pomocnika budowlanego
  • Dobra znajomosc jezyka niemieckiego
  • wlasny samochod

Oferujemy

  • Zoorganizowane zakwaterowanie przez pracodawce w pobliżu miejsca pracy, platne
  • - Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)
  • - Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
  • - Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • - Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • - Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • - Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • - Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • - Premie za polecenie kandydata do pracy; 200€
  • - Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

  • Stawka 16€ brutto/h + 40€ diety, 40h tygodniowo
  • Lokalizacja 99837 Werra-Suhl-Tal

  • Praca Rogoźno
  • Rogoźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228