Praca dla Malarza w NIEMCZECH od zaraz!
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
IMS GmbH Hamburg
9. 8. 2024

Niemiecka firma IMS GmbH z Hamburga poszukuje pracowników na stanowisko: Malarz Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech.

Obowiązki

  • Zadania przygotowawcze takie jak wypełnianie, szlifowanie i gruntowanie
  • Malowanie wnętrz, lakierowanie, tapetowanie i obróbka powierzchni
  • Malowanie zewnętrzne, malowanie elewacji, konserwacja elewacji
  • Prace remontowo-remontowe

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość języka niemieckiego min.komunikatywna
  • Prawo jazdy kategorii B
  • dokladnosc

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski);
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu;
  • nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria);
  • 25 dni urlopu w roku
  • dodatki za nadgodziny (25%);
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe);
  • opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia;
  • indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika;
  • długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami);
  • możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet;
  • pomoc z językiem, np. przy wizytach lekarskich, w sprawach urzędowych, w organizacji Kindergeld;

  • STAWKI (w zależności od doświadczenia):
  • od 15 € brutto za godzinę pracy;
  • dieta od 40 € netto za dzień pracy

  • Praca Koszalin
  • Malarz Koszalin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Koszalin
  • Doradca podatkowy w Polsce Koszalin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648