Praca dla magazyniera w Niemczech- Okolice Lipska
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Podlaskie, Polska
Ideal Work Germany Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Okolice Lipska

Wynagrodzenie: 2 400- 2 600 EUR brutto miesięcznie

Stawka godzinowa: 14,31 EUR brutto/h

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek paczek

  • Zwrot towarów

Wymagania:

  • Wysoka sprawność fizyczna

  • Plan pracy na min. 3 miesiące

Mile widziane:

  • Własny samochód (dodatek za auto 150 EUR brutto miesięcznie)

  • Doświadczenie w pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w domach/pensjonatach z wifi

  • Wsparcie polskiego koordynatora

  • Pomoc w dojeździe do Niemiec

  • Ubezpieczenie i opieka medyczna

  • Dojazd firmowymi busami

  • Wypłata do 10 dnia miesiąca

  • 100EUR brutto  za  POLECENIE pracowników do pracy

  • 207EUR premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)

Możliwości:

  • Szkolenia i rozwój na lidera/brygadzistę

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

  • Praca Lipsk
  • Magazynier lipski
  • Magazynier Lipsk
  • Magazynier Lipsko
  • Lipsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544