Praca dla magazyniera
  • Lipno
Lipno, Lipno, Kujawsko-pomorskie, Polska
De Wave Polska Sp. z o.o.
23. 7. 2024

W DE WAVE POLSKA Sp. z. o.o. szukamy ludzi, nie gotowych CV. To, że chcesz pracować i poznawać nowe obszary gospodarki jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.
Zakres obowiązków
• Prawidłowe i sprawne realizowanie powierzonych zadań ,
• Przestrzeganie zasad związanych z szeroko pojętą gospodarka materiałowo-magazynową,
• Prowadzenie inwentaryzacji magazynów, dbałość o zachowanie zgodności inwentaryzacyjnej w obszarze magazynu,
• Zachowanie porządku w obszarze magazynu zgodnie ze standardami,
• Dbałość o używane wózki widłowe,
• Współpraca z innymi działami firmy, Nasze wymagania
1. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
2. Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w grupie,
3. Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
4. Mile widziane uprawnienie II WJO.
To oferujemy
1. Formę zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
2. Możliwość rozwoju zawodowego,
3. Motywujący system premii (premia miesięczna),
Praca w DE WAVE POLSKA Sp. z o.o. to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Dołączając do nas zyskasz nie tylko doświadczenie, ale także zespół na którym zawsze możesz polegać.
Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji CV ze wskazaniem stanowiska na które Pan/Pani aplikuje.
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez DE WAVE POLSKA Sp. z o.o.”

  • Praca Lipno
  • Magazynier Lipno
  • Lipno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941