Praca dla logopedy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Joanna
20. 9. 2024

Poszukujemy Logopedy do pracy w Niepublicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Lipa Piotrowska we Wrocławiu!
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Lipa Piotrowska we Wrocławiu poszukuje logopedy do pracy z dziećmi w różnym wieku. Jeśli masz pasję do pracy terapeutycznej, cenisz sobie rozwój i chcesz pomagać dzieciom z zaburzeniami mowy, dołącz do naszego zespołu!
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie B2B, na umowę o pracę lub zlecenie.
- Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
- Nowoczesne warunki pracy oraz wyposażenie w pomoce terapeutyczne.
Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe – logopedia.
- Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie.
- Cierpliwość, empatia i pasja do pracy terapeutycznej.
- Znajomość metod terapeutycznych i gotowość do dalszego kształcenia.
- Ukończone Wczesne Wspomaganie Rozwoju będzie dodatkowym atutem!
Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy u dzieci.
- Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych zajęć logopedycznych.
- Współpraca z zespołem specjalistów: psychologów, pedagogów, terapeutów.
- Prowadzenie dokumentacji terapeutycznej.
- Konsultacje z rodzicami i opiekunami. Miejsce pracy: Wrocław Zgłoszenia: Prześlij swoje CV na adres: @ Kontakt: 792-12-18-12
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Wrocław
  • Logopeda Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848