Praca dla Kierowcy C+E z HDS
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
RISER.domy Sp. z o.o.
25. 7. 2024

RISER Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych (mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych) z siedzibą w Jaworznie. Razem #działamy budująco już od 19 lat. Aktualnie, do naszego Zespołu szukamy:
Kierowcy C+E z HDS
(miejsce pracy: Jaworzno/przejazdy na terenie Śląska)
Twoje zadania:
- prowadzenie samochodów firmowych powyżej 3,5 tony
- przewóz towarów na krótkich trasach z siedziby firmy na realizowane inwestycje na Śląsku
- udział w załadunku i rozładunku materiałów
- prowadzenie dokumentacji jazdy, ewidencja czasu pracy
- obsługa HDS
Nasze oczekiwania:
- prawo jazdy kat. B
- prawo jazdy kat. C+E
- karta kierowcy
- uprawnienia + doświadczenie w obsłudze HDS
- odpowiedzialność
Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- brak systemu delegacji
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- dodatkowe benefity tj. kartę sportową, grupowe ubezpieczenie, pakiety medyczne
Zapraszamy do aplikowania!
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH NA POTRZEBY REKRUTACJI ORAZ KLAUZULA INFORMACYJNA
Wysyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez RISER Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym w tym w CV, liście motywacyjnym, formularzu rekrutacyjnym oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w trakcie oceny potencjału zawodowego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
KLAUZULA INFORMACYJNA
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest RISER Sp. z o. o. o. z siedzibą przy ul. Inwalidów Wojennych 8, 43-603 Jaworzno.
2. Spółka wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym mogą Państwo się skontaktować pod adresem mailowym @
3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
4. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy powiązane osobowo i kapitałowo lub firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w obszarze IT i wspierające procesy rekrutacyjne.
5. Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
6. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego , w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje CV, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 2 lat od przesłanego CV.
7.Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcie zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
9.Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w innym celu.

  • Praca Jaworzno
  • Specjalista ds. e-commerce Jaworzno
  • Kierowca Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544