Praca dla kelnerów i barmanów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PIManagement
9. 3. 2024

Restauracja w hotelu poszukuje komunikatywnych, uśmiechniętych i samodzielnych kelnerów i barmanów (K/M).
Grafik pracy elastyczny dopasowany do potrzeb
Wysokie napiwki, premie od sprzedaży
Zakres obowiązków
Kelner:
- zapewnianie wysokiego standardu obsługi gości
- przyjmowanie zamówień
- doradzanie gościom w wyborze potraw
- znajomość obowiązującego menu
- prowadzenie rachunku klienta
- utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę miejsca pracy
- współpraca z pozostałymi działami
- zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner
- przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- zgłaszanie do managera uwag ze strony gości
Barman:
- przygotowywanie i serwowanie koktajli
- dbanie o czystość baru i jakość przygotowywanych napojów i koktajli
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność budowania relacji z Gośćmi oraz pozytywne nastawienie
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach porannych bądź wieczornych
- samodzielność oraz zaangażowanie
- wysoka kultura osobista
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie
- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, wyżywienie)
- atrakcyjna wypłata zawsze na czas + service charge

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448