Praca dla doświadczonego sztancmistrza
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Drukarnia
18. 4. 2024

Praca dla doświadczonego sztancmistrza lub osoby z chęcią nauki w dziedzinie poligrafii, ale nie zupełnie zielonej w temacie. :)
Jesteśmy firmą z branży poligraficznej, poszukującą kompetentnego sztancmistrza lub osoby zainteresowanej nauką obsługi ręcznych pras do sztancowania.
To świetna okazja dla doświadczonych fachowców, jak i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę w tej dziedzinie.
Zakres obowiązków:
Sztancowanie materiałów poligraficznych.
Wykonywanie hot stamping (foliowanie na gorąco).
Suche tłoczenie oraz rycowanie.
Samodzielne narządzanie wykrojników i matryc.
Przewiezienie wózkiem paletowym wykonanego zlecenia do innego działu, do dalszej obróbki.
Sporadycznie inne prace ręczne lub introligatorskie, w zależności od potrzeb.
Wymagania:
Doświadczenie w pracy jako sztancmistrz lub chęć do nauki.
Umiejętność obsługi ręcznej prasy do sztancowania.
Zdolność do samodzielnej organizacji pracy i zarządzania narzędziami oraz obycie z podobnymi lub innymi maszynami.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie pod numerem: +48602237342
Zgłoszenia prosimy składać do dnia 30.11.2023 r.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862