PRACA
  • Stopnica
PRACA
Stopnica, Stopnica, Świętokrzyskie, Polska
MIRAGE SPÓŁKA CYWILNA
26. 4. 2024

W związku z planowanych otwarciem nowej części hotelu poszukujemy osób na stanowisko kucharz.
Zakres obowiązków
Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu i przepisami
Zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa w kuchni
Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy
Monitorowanie stanu zapasów i zgłaszanie potrzeby uzupełnienia brakujących produktów
Współpraca z innymi członkami personelu kuchennego w celu zapewnienia płynnego przebiegu pracy
Utrzymywanie wysokiego poziomu jakości i prezentacji potraw.
Wymagania
Doświadczenie zawodowe jako kucharz/kucharka
Znajomość technik kulinarnych i umiejętność przygotowywania różnorodnych dań
Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy w kuchni
Kreatywność i umiejętność tworzenia nowych przepisów lub dostosowywania istniejących
Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy w kuchni
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu instrukcji oraz dbałość o detale w prezentacji i dekoracji potraw
Motywacja do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności kulinarnych i śledzenia nowych trendów w gastronomii
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
Możliwość zakwaterowania
Praca w młodym zespole
Szansa realizacji własnych pomysłów i współtworzenie firmy
Posiłki pracownicze

  • Praca Stopnica
  • Stopnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963