PRACA cieśla, zbrojarz, murarz - Pracownik ogólnobudowlany
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
F.H.U. Damian Kwapich
10. 4. 2024

Firma Budowlana poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko :
-cieśla
-zbrojarz
-murarz
WYMAGANIA :
-Doświadczenie na podanych wyżej stanowiskach
-Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań
-Umiejętność pracy w zespole
-Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
OBOWIĄZKI :
-Dbanie o jakość i precyzję wykonywanych prac
-Praca z narzędziami i maszynami elektrycznymi
-Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego
OFERUJEMY :
-Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie F.H.U. Damian Kwapich
-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
-Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
-Prace w miłej atmosferze
Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!
numer telefonu : 5-3-9-5-5-3-7-6-5

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Cieśla Dąbrowa Górnicza
  • Murarz Dąbrowa Górnicza
  • Zbrojarz Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782