Praca biurowa- tylko dla studentów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
INDIGO MENTAL CLUB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 10. 2024

Jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu w samym sercu Warszawy? Szukasz pracy na popołudniowe zmiany (16-22) oraz w weekendy? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Jakie będą Twoje zadania?

  • >Obsługa live chat: Bądź na bieżąco z naszymi klientami i odpowiadaj na ich pytania w czasie rzeczywistym.
  • >Stały nadzór nad płatnikami: Codzienna kontrola płatności, kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.
  • >Komunikacja z innymi członkami firmy: bądź wsparciem dla współpracowników w godzinach popołudniowo-wieczornych.
  • >Wsparcie działu administracji: pomoc w cyklicznie wykonywanych obowiązkach.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • > pewności siebie,
  • > otwartości i komunikatywności,
  • > odpowiedzialności i zaangażowania,
  • > pozytywnego nastawienia i uśmiechu :)

Co oferujemy?

  • > Stawka 28,10 zł/h
  • > Rozwój zawodowy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania swoich umiejętności w dynamicznym środowisku, a także wspinania się po szczebelkach na wyższe stanowiska w firmie.
  • > Świetna atmosfera: Pracuj w młodym, energicznym zespole, który ceni sobie współpracę i pozytywne relacje.
  • > Praca w centrum: Dogodna lokalizacja w biurowcu w sercu Warszawy.

  • tylko dla studentów

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662