Praca biurowa - Częstochowa- mile widziana znajomość j. niem
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Klaver Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Częstochowa, dzielnica Grabówka
Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby do pracy w biurze, która będzie odpowiedzialna za:
• Tworzenie umów
• Organizację transportu
• Przygotowywanie statystyk
• Prace administracyjno-biurowe
• Nadawanie ogłoszeń
• Prowadzenie i zarządzanie profilami w mediach społecznościowych
• Odbieranie telefonów, obsługa połączeń przychodzących
• Prowadzenie rozmów z kandydatami do pracy
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracach biurowych
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywność
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość pakietu Microsoft Office
• Znajomość platform mediów społecznościowych
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
lub kontakt telefoniczny pod numerem: + 48 570 901 449

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026