Praca -> Elektryk
  • Piła
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
Randstad
3. 4. 2024

Posiadasz wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku?
Chcesz się rozwijać?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK nie czekaj i aplikuj już dziś!
Oferujemy:
- pracę w koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- premie produkcyjną jak i premie świąteczne
- pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
- szkolenie wprowadzające
Zadania:
- obsługa i naprawa instalacji elektrycznej
- konserwacja linii produkcyjnej
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
- montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych i sterowniczych
- montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych
- prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych
Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego zawodowego o kierunku elektrycznym/ elektronicznym/ automatyki
- minimum 2 letniego doświadczenia
- uprawnień SEP do 1kV
- znajomości układów sterowania oraz czytania schematów elektrycznych
- umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi oraz - - analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im
- dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Piła
  • Elektryk Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864