Praca! Agent Ubezpieczeniowy
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, Lubelskie, Polska
Frontida Ubezpieczenia
17. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy : Agent ubezpieczeniowy
• umowa agencyjna
• pełny etat, część etatu
• praca zdalna lub stacjonarna
Twój zakres obowiązków
• Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
• Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
Nasze wymagania
• Masz przynajmniej średnie wykształcenie
• Nie jesteś osobą karaną
To oferujemy
• Elastyczny czas pracy - samodzielnie go wskazujesz
• Poziom zarobków uzależniony od poziomu sprzedaży
• Ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
• Możliwość połączenia Twojej obecnej pracy z pracą agenta
• Pomoc w otworzeniu własnej działalności gospodarczej - nie musisz mieć wkładu własnego doświadczenia
• Narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
• Indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych, które prowadzą nasi trenerzy
• Wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej
• Oferujemy umowę agencyjną
• Benefity dla Ciebie i dla rodziny.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na poniższy adres email
Kontakt: @
Telefon:, 725 359 892

  • Praca Lubartów
  • Agent ubezpieczeniowy Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941