Praca administracyjna
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Fundacja Vis Salutis
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy osoby:
• komunikatywnej, świetnie zorganizowanej, o pogodnym usposobieniu;
• posiadającej wysoki poziom etyki i empatii;
• samodzielnej, kreatywnej i z inicjatywą;
• z wykształceniem wyższym;
• doświadczonej w pracy administracyjnej;
• z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office i Canva;
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług/produktów.
Opis stanowiska:
• obsługa sekretariatu;
• odpowiedzialność za prowadzenie mediów społecznościowych;
• dbanie o porządek w miejscu pracy;
• ewidencjonowanie odpłatności za usługi i wystawianie faktur;
• dbanie o obieg dokumentów i obsługa kasy fiskalnej;
• elastyczny czas pracy, również w weekendy.
Oferujemy komfortowe warunki pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, umowę zlecenie na okresie próbnym współpracy z możliwością przejścia na umowę o pracę.
Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie zgłoszenia, CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: @ albo w formularzu kontaktowym. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

  • Praca Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132