Praca
  • Jasło
praca
Jasło, Jasło, Podkarpackie, Polska
Bio Invest Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Firma: Grupa VAT Bio Invest / Bio Invest Sp. z o.o.
Lokalizacja: Jasło, ul. 3-go Maja 101/ ul. Szajnochy 28/ ul. Towarowa 18
Stanowisko: Pracownik fizyczny / Magazynier
Bio Invest Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm na rynku, która współtworzy proces produkcji biopaliw z oleju posmażalniczego. Działając w duchu ochrony środowiska, nieustannie dążymy do innowacyjnych rozwiązań, które wspierają zrównoważony rozwój. Obecnie poszukujemy mężczyzny na stanowisko pracownika fizycznego do naszego zespołu.
Zakres obowiązków: Przelewanie oleju roślinnego z beczek do zbiorników odstojnikowych Mycie i czyszczenie beczek po oleju posmażalniczym Prace magazynowe, w tym przyjmowanie i wydawanie towaru Utrzymanie porządku w magazynie
Wymagania: Chęć do pracy fizycznej Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Umiejętność pracy w zespole Gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie Przyjazne środowisko pracy, w którym dbamy o rozwój naszych pracowników Udział w działaniach wspierających ochronę środowiska
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu i chcesz pracować w firmie, która przyczynia się do ochrony środowiska, prosimy o przesłanie CV na adres: [adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem: [numer telefonu.
Dołącz do Bio Invest Sp. z o.o. i bądź częścią innowacyjnego procesu tworzenia biopaliw!
Grupa Vat Bio Invest
ul. 3-go Maja 101, 38-200 Jasło
NIP: 6852352282
REGON: 368066471
BDO: 000334634

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851