Praca
  • Warszawa
Praca
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Aduga Media
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
Dostarczanie klientom informacji o produktach.
Terminowa obsługa połączeń przychodzących i wychodzących.
Postępowanie zgodnie ze „skryptami” podczas komunikacji z klientami.
Przetwarzanie zamówienia klientów w CRM, formularzach i aplikacjach.
Wykorzystanie możliwości dodatkowej sprzedaży produktów i osiąganie dodatkową sprzedaż.
Budowanie trwałej relacji z klientami i przyciągaj ich do współpracy.
Nasze wymagania
Doświadczenie w obsłudze klienta w dowolnej branży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
Silne umiejętności komunikacji telefonicznej oraz umiejętności aktywnego słuchania.
Koncentracja na kliencie i umiejętność dostosowania się do różnych typów osobowości.
Umiejętność pracy wielozadaniowej, ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem.
Wcześniejsza wiedza techniczna również będzie zaletą.
Zapraszamy do aplikowania studentów i absolwentów.
Znajomość języka polskiego
To oferujemy
Nasze oferty:
Możliwość pracy na pół dnia:
12:30-17:30 pon.-pt.
9:00-14:30 sobota
9:00-14:30 niedziela
Wynagrodzenie: stałe + premia za KPI.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246