Praca
  • Żabia Wola
praca
Żabia Wola, Żabia Wola, Mazowieckie, Polska
Klinika Terapii
7. 9. 2024

W związku z rozwojem naszej Kliniki Terapii – Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych – miejscowość Kaleń koło Żabiej Woli poszukujemy Fizjoterapeuty w wymiarze 2 dni w tygodniu – czwartki i piątki godziny do ustalenia.
Zakres obowiązków :
• Prowadzenie terapii indywidualnej, masaży osób dorosłych (pacjenci ortopedyczni)
• Wykonywanie zabiegów fizykalnych
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
Oczekiwania :
• Ukończone studia magisterskie - kierunek Fizjoterapia
• Prawo do wykonywania zawodu Fizjoterapeuty
• Znajomość technik fizjoterapeutycznych
• Doświadczenie w pracy z pacjentami
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z naszymi Pacjentami
• Wysoka kultura osobista
Zapewniamy :
• Umowa B2B
• Nowe doświadczenia zawodowe
• Pracę w pełni wyposażonych salach i gabinetach
• Pracę w komfortowych warunkach, miłym zespole i gronem przyjaznych Pacjentów
Jesteśmy również zainteresowani współpracą w większym zakresie godzinowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za aplikacje.
Zapraszamy do kontaktu
Klinika Terapii Kaleń

  • Praca Żabia Wola
  • Żabia Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584