Praca 24/48 dla Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej z bronią
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, podlaskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
21. 8. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej z dopuszczeniem do broni - karabin oraz broń automatyczna

Miejsce pracy: Plewki koło Wysokie Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja ruchu osobowego,
  • Obchody.

Jakich pracowników szukamy?

  • Posiadających aktualny wpis na listę KPOF - wymóg konieczny,
  • Posiadających dopuszczenie do broni - karabin, broń automatyczna - wymóg konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • praca w systemie 24/48,
  • umowę o prace,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • bezpłatną Opiekę Medyczną,
  • możliwość awansu wewnętrznego i zewnętrznego,
  • możliwość szkoleń i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie do nas swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numer telefonu 6.0.9.7.3.0.2.3.7.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584