PRACA 2 wolne etaty - Asp. pracy socj., Pedagog, Psycholog
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy 2 wolne etaty
Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla osób doznających przemocy domowej poszukuje kandydata na stanowisko Aspirant pracy socjalnej, Pedagog, Psycholog.
Praca na 1 etat, umowa o pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), także w weekendy oraz święta. Możliwość uzgodnienia dni pracy.
Zakres obowiązków: praca z osobami doświadczającymi przemocy (hostel oraz ambulatorium).
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Mile widziane ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – stopień I (120 godzin).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV drogą mailową na adres @ lub osobiste dostarczenie do sekretariatu ośrodka, ul. Okrzei 39, 66-400 Gorzów Wlkp.
Więcej informacji pod nr. 95 721 41 60

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Psycholog Gorzów Wielkopolski
  • Pedagog Gorzów Wielkopolski
  • Wolny zawód Gorzów Wielkopolski
  • Pedagog specjalny Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851