Praca + studia? U nas to możliwe! w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Nie podano

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dołącz do nas jako Telefoniczny Doradca Klienta i pracuj w wygodnym biurze!
Dodatkowo - elastyczny grafik pomoże Ci nie tracić całej przyjemności z zajęć dodatkowych.

Zadania:

- Telefoniczna obsługa stałych Klientów, doradzanie i proponowanie dodatkowych usług
- Sprzedaż produktów dodatkowych

Wymagania:
- Obecność na pakiecie wdrożeniowym 5dni przez 6h dziennie
- Dyspozycyjność do pracy minimum 25h w tygodniu, i obecność w dwie soboty lub jedna miesięcznie (obowiązkowo)
- Zaangażowanie
- Dobra dykcja
- Mile widziane umiejętności sprzedażowe.

Oferujemy:
- Wypłatę dwa razy w miesiącu
- Wysokie premie
- Szkolenia przygotowujące w pełni do pracy
- Elastyczny grafik
- Szerokie możliwości rozwoju
- Pracę z ciekawymi ludźmi, tworzącymi prawdziwy zespół

Dołącz do nas!

  • Praca Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714