PRACA | KIEROWNIK Wytwórni Betonu Towarowego
  • Ogrodzieniec
Ogrodzieniec, Ogrodzieniec, Śląskie, Polska
Betoniarnia Kaczmarek
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
KIEROWNIKA WYTWÓRNI BETONU TOWAROWEGO
Zakres obowiązków Kierownika Wytwórni Betonu Towarowego:
• zarządzanie podległym zespołem pracowników, kierowców, operatorów; organizacja pracy i nadzorowanie wykonywanych obowiązków
• koordynowanie produkcji betonu zgodnie z panującymi normami
• zarządzanie flotą pojazdów i maszyn do produkcji betonu
• koordynowanie, organizacja dostaw betonu oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji
• zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji
• współpraca z działem technologicznym, laboratorium
• utrzymywanie porządku na miejscu pracy
• dbanie o właściwe relacje z klientami
• dbanie o wizerunek firmy i właściwą jakość wykonywanych usług
Oferujemy:
• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• umowa o pracę na pełny etat
• motywacyjny system wynagrodzeń
• niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
• ubezpieczenie grupowe
Oczekiwania wobec kandydatów:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku kierownika wytwórni betonu towarowego
• samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość
• umiejętności pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładności, terminowości oraz odpowiedzialności
Miejsce pracy: Wytwórnia Betonu Towarowego w Ogrodzieńcu

  • Praca Ogrodzieniec
  • Kierownik Ogrodzieniec
  • Ogrodzieniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388