Praca – Magazynier w sklepie internetowym - Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
UNIFORMIX
17. 10. 2024

Firma UNIFORMIX poszukuje pracownika magazynu do swojego sklepu internetowego w Bielsku-Białej.
Obowiązki:
-Kompletowanie zamówień,
-Przygotowywanie zamówień do wysyłki,
-Przyjmowanie dostaw i roznoszenie towaru,
-Obsługa zwrotów,
-Skanowanie, etykietowanie i kontrola jakości towarów,
-Zarządzanie stanami magazynowymi i inwentaryzacja,
-Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
-Sprawność fizyczna i dokładność,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Znajomość procesów logistycznych,
-Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,
-Sumienność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
-Pracę od poniedziałku do piątku,
-Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.
Aplikacje w formacie PDF prosimy przesyłać na adres: @, wpisując w temacie „PRACA MAGAZYN Bielsko-Biała”.
Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662