PPC Campaign Specialist (SEM/Paid Social)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
COPUZ
6. 6. 2024

Dołącz do COPUZ – dynamicznej agencji nowych mediów w samym sercu warszawskiej Pragi Południe!

Hello COPUZ!

Jesteś gotowy/a na nowe wyzwania? W takim razie trafiłaś/eś doskonale!

W COPUZ nie ma rzeczy niemożliwych - nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, eksplorujemy nowe technologie i każdego dnia inspirujemy się światowymi trendami, by tworzyć projekty, które przyciągną uwagę nie tylko na rynku polskim, lecz także międzynarodowym.

Aktualnie poszukujemy osoby, która lubi analitykę oraz optymalizacje kampanii w systemach reklamowych i chciałaby dołączyć do doświadczonego i ambitnego zespołu SEM. Zachęcamy do aplikowania. Prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do nas i bądź częścią naszej pasjonującej marketingowej podróży po rewolucyjnym świecie mediów!

✅ Sprawdź nas na Instagramie @copuzcom i Linkedin

 Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i zarządzanie kampaniami w Google Ads, Microsoft Ads, systemach SM (Meta, Pinterest, Linkedin, TikTok) i RTB,
  • Analiza wyników, optymalizowanie reklam oraz raportowanie działań,
  • Monitoring rynku i konkurencji,
  • Rekomendowanie nowych rozwiązań,
  • Współtworzenie strategii marketingowych,
  • Uczestnictwo w burzach mózgów przy tworzeniu big idea dla klientów,
  • Budowanie relacji z klientami przy obsłudze projektów,
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz innymi działami firmy,
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących kampanii,
  • Stały rozwój Twoich kompetencji twardych i miękkich – oczywiście z naszym wsparciem (tak, traktujemy w COPUZ rozwój jako jedno z naszych podstawowych zadań – i w tym tkwi nasza siła!).

 Nasze wymagania:

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:

  • Masz minimum dwuletnie doświadczenie przy zarządzaniu kampaniami,
  • Znasz dobrze narzędzia analityczne (głównie GA4),
  • Myślisz analitycznie i lubisz dane,
  • Cechuje Cię dokładność, rzetelność oraz skrupulatność,
  • Znasz platformy społecznościowe oraz trendy,
  • Jesteś otwarty na testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Posiadasz zdolność szybkiej nauki,
  • Lubisz kontakt z klientem,
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

 Mile widziane:

  • Status studenta lub już ukończona szkoła wyższa (preferowane kierunki ścisłe lub marketingowe),
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę dot. systemów reklamowych,
  • Znajomość innych narzędzi analitycznych, takich jak Hotjar, Google Search Console, Google Merchant Center, Matomo,
  • Zainteresowanie tematami AI i wykorzystaniem ich w systemach reklamowych.

✨ To oferujemy:

❤ zostajesz ciepło przyjęty przez doświadczony i pomocny team pasjonatów digital marketingu, który lubi spędzać ze sobą czas – w pracy i poza nią

wybierasz najbardziej odpowiadający Ci typ umowy i otrzymujesz satysfakcjonujące wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji

realizujesz zadania i cele rozwojowe w ramach różnorodnych projektów w naszym komfortowym, nowoczesnym biurze przy ul. Kamionkowskiej 51 (Praga Południe)

czujesz, że Twoje działania mają sens, Twój głos ma znaczenie, a Twoje pomysły i uwagi zawsze zostają wysłuchane i wzięte pod uwagę

‍ zdobywasz nową wiedzę i umiejętności podczas spotkań rozwojowych, szkoleń, warsztatów oraz konferencji branżowych

‍ masz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i sprzętu do pracy

jesteś doceniany za swoje zaangażowanie i sukcesy oraz masz decydujący wpływ na kierunek swojego rozwoju zawodowego (awans pionowy lub poziomy)

możesz korzystać z licznych benefitów takich jak opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, pizza days, stały dostęp do świeżych owoców, wyjazdy i spotkania integracyjne itp.

spędzasz nielimitowany czas z czworonożną częścią naszego teamu – jesteśmy dog friendly

Brzmi ciekawie? Więc daj nam szansę się poznać!

Wyślij nam swoje CV oraz portfolio, jeśli czujesz, że to stanowisko jest szyte na Twoją miarę

Przeanalizujemy Twoją kandydaturę i sprawdzimy dopasowanie Twojego doświadczenia i umiejętności do specyfiki pracy specjalisty PPC w COPUZ

Zadzwonimy do Ciebie, aby umówić się na krótkie spotkanie online

Podczas spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach, a Ty będziesz mieć możliwość zapytać nas o ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą

Wybrane osoby zaprosimy na drugi etap rekrutacji, weryfikujący wiedzę w praktyce – składa się on z przygotowania zadania rekrutacyjnego i zaprezentowania go podczas stacjonarnego spotkania w siedzibie naszej firmy

Decyzję o zatrudnieniu podejmujemy możliwie jak najszybciej

Witamy w COPUZ! Po wspólnej decyzji o podjęciu współpracy rozpoczynamy nową zawodową przygodę

zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080