PPA Manager
  • Gdynia
PPA Manager
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Green Capital S.A.
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

PPA Manager

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych ze sprzedażą energii odnawialnej poprzez różne dostępne kanały, w tym średnio- i długoterminowe umowy PPA.
  • Współpraca z działem finansowania strukturalnego, rozwoju projektów i innymi, w celu optymalizacji możliwości finansowania i rozwoju projektów.
  • Aktywna identyfikacja i kontakt z odbiorcami energii na poziomie inwestycyjnym (zarówno przedsiębiorstwami energetycznymi, jak i potencjalnymi klientami korporacyjnymi) zainteresowanymi dostawami energii fotowoltaicznej
  • Opracowanie kluczowych warunków handlowych, mechanizmów rozliczeniowych, struktur gwarancyjnych.
  • Wsparcie zagranicznych zespołów w zakresie off-take energii i rozwijanie sieci kontaktów.
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych możliwości na rynku energii odnawialnej.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku energii, w tym doświadczenie w zawieraniu umów PPA/cPPA dla projektów odnawialnych.
  • Udokumentowane sukcesy w zawieraniu średnio- i długoterminowych umów PPA (od pierwszego kontaktu do podpisania umowy i sprzedaży energii).
  • Dopasowanie do dynamicznej kultury organizacyjnej, podejście hands-on i silna orientacja na wdrożenia.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży w sektorze energetycznym.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Wysoka motywacja, proaktywność i orientacja na osiąganie wyników.

To oferujemy

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji, w której liczy się współpraca i dążenie do realizacji zamierzonych celów;
  • Pracę hybrydową w biurze w Gdyni lub w Warszawie: 4 dni w biurze, 1 dni zdalnie;
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, karty MultiSport, grupowego ubezpieczenie na życie, MasterBenefit, programu poleceń pracowniczych;
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i partnerskie podejście do pracowników;

m.in. indywidualne programy rozwojowe, korzystanie z kursów doszkalających

  • Praca Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721