Poznań, ochrona, kwalifikowany pracownik ochrony
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Impel
11. 6. 2024

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY.
Praca dla osób z wpisem na listę osób kwalifikowanych, z pozwoleniem na broń oraz dla osób niekwalifikowanych
Lokalizacja: Poznań i okolice
Dni i godziny pracy: poniedziałek - niedziela na zmianach 12h, 24h
Zakres obowiązków: kontrolowanie pracujących na obiekcie pracowników, zapobieganie kradzieżom, obchody obiektu, obsługa monitoringu, raportowanie, prowadzenie książki służby
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie od zaraz
pełne przeszkolenie
umundurowanie
umowę o pracę lub umowę zlecenie
premia wynikowa na niektórych obiektach
wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca (umowa o pracę) lub 15-tego każdego miesiąca (umowa zlecenie)
miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego
dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu;
Wymagania:
podstawowa znajomość obsługi komputera
doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, logistycznych lub biurowych będzie dużym atutem
kultura osobista i opanowanie
spostrzegawczość i podzielna uwaga;
Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 013 363

  • Praca Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Technik ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Poznań
  • Specjalista ds. ochrony danych Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055