Poznań, monter inst teletechnicznej/elektrycznej
  • Poznań
Lublin, Poznań, Wielkopolskie, Polska
firma
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Polska, obecnie ok. Chodów.
Mogą być delegacji. Wyjazdy są z Poznania lub Kamionki.
Wynagrodzenie miesięczne (do negocjacji z kierownikiem według doświadczenia i umiejętności): zapraszamy do kontaktu.
Inwestycji: głównie nowopowstałe hale magazynowe oraz zaplecza biurowe, ale i już istniejące obiekty.
Zadania:
 Montaż tras kablowych,
 Układanie okablowania w korytach kablowych, rurkach elektroinstalacyjnych, w szfach rack,
 Montaż gniazdek, kamer, czytników, kontrolerów, szaf rack,
 Zarabianie modułów keystone, patchpaneli, RJ45.
Dla nas ważne, żeby osoba:
 Miała doświadczenie w ww. pracach,
 Potrafiła samodzielnie pracować przy powierzonych zadaniach,
 Potrafiła odczytywać rysunek techniczny.,
 Miała aktualne prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
 Uprawnienia na podesty ruchome.
Pracując z nami, dostajesz:
 Umowę o pracę na cały etat,
 Pracę od poniedziałku do piątku od 7 rano,
 Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
 Możliwość rozwoju zawodowego,
 Niezbędne narzędzia i odzież.
Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane i zdecydowane.
Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp tel. 502 267 530
Nr wpisu do rejestru 13 471

  • Praca Lublin
  • Monter Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388