Poznań: 2 zm/oferta od ZARAZ/dobry dojazd
  • Poznań, Bolechowo, Oborniki, Węgrowiec
śląskie, Poznań, Bolechowo, Oborniki, Węgrowiec, śląskie, Polska
Exact Systems
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukamy właśnie Ciebie do prestiżowego zakładu w Bolechowie/ Poznań, zajmującego się produkcją pojazdów na obszar kontroli jakości/ OFERTA DLA PANÓW, z racji specyfiki pracy na stanowisku

Szczegółowe informacje pod nr.: 5-0-3-1-4-7-8-5-4

Możesz też wysłać SMS o treści "kj"- oddzwonimy ze szczegółami!

Oferujemy:

  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • dobry dojazd komunikacja miejską z Poznania do Bolechowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od Twojego zaangażowania i umiejętności
  • Stawka godzinowa 30,00 zł brutto
  • Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • dodatek weekendowy +50%
  • Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • Kartę Multisport
  • Opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • Stały wgląd do wynagrodzenia oraz grafiku za pomocą aplikacji Exact People GO
  • Cenne doświadczenie w kontroli jakości – pracuj z najnowszymi technologiami w fabryce autobusów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

Twoje zadania:

  • Kontrola jakości produkowanych elementów w procesie produkcji pojazdów
  • Montaż komponentów

Wymagania

  • praktycznej umiejętności pracy z rysunkiem technicznym

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087