Poznań: 2 zm/oferta dla KAŻDEGO od ZARAZ/ Sprawdź i Aplikuj!
  • Poznań, Oborniki
wielkopolskie, Poznań, Oborniki, Wielkopolskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
19. 9. 2024

Szukamy właśnie Ciebie do prestiżowego zakładu w Bolechowie/ Poznań, zajmującego się produkcją pojazdów na obszar kontroli jakości/ OFERTA DLA PAŃ I PANÓW

Szczegółowe informacje pod nr.: 5-0-3-1-4-7-8-5-4

Możesz też wysłać SMS o treści 'kj'- oddzwonimy ze szczegółami!

Opis stanowiska:

Kontrola jakości produkowanych elementów w procesie produkcji pojazdów

Montaż komponentów

Wymagania:

praktycznej umiejętności pracy z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

Praca w systemie 2-zmianowym

Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od Twojego zaangażowania i umiejętności

Stawka godzinowa 30,00 zł brutto

Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS

dobry dojazd komunikacja miejską z Poznania do Bolechowa

dodatek weekendowy +50%

Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

Kartę Multisport

Opiekę oraz pomoc Koordynatora

Stały wgląd do wynagrodzenia oraz grafiku za pomocą aplikacji Exact People GO

Cenne doświadczenie w kontroli jakości - pracuj z najnowszymi technologiami w fabryce autobusów

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584