PowerBI Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Dla naszego klienta - jednej z największych firm na polskim rynku ubezpieczeniowym - szukamy Power BI Developera, który chciałby rozwijać się w zespole pracującym nad wdrożeniem w firmie Power BI w wersji Cloud.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Migracja modeli i raportów z aktualnie używanych narzędzi raportujących (SAS) do Microsoft Power BI w chmurze
  • Projektowanie i tworzenie zaawansowanych modeli danych
  • Opracowywanie raportów i wizualizacji danych
  • Optymalizacja zapytań, modeli oraz raportów pod kątem wydajności
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako BI Developer
  • Doświadczenie w projektach dotyczących hurtowni danych, modelowania danych i wizualizacji
  • Biegła znajomość SQL i DAX
  • Znajomość narzędzi i technik integracji danych
  • Doświadczenie z narzędziami i środowiskami Oracle
  • Mile widziana znajomość Oracle Exdata i PL/SQL

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Pracę hybrydową - jeden dzień w tygodniu z biura w Warszawie
  • Dołączenie do projektu i potencjalną długofalową współpracę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584