Poszukujemy spawaczy MAG 135
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Synergie Personal Solutions GmbH w Bischofswerda
25. 7. 2024

Synergie Personal Solutions GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.
Do stałej współpracy poszukujemy spawaczy MAG 135 .
Miejsce pracy:
Bautzen
Stanowisko:
Spawacz metodą MAG 135
Wymagania:
Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne mile widziane,
Prawo jazdy + własny samochód,
Obsługa narzędzi i urządzeń ślusarskich
Znajomość języka niemieckiego w stopniu zrozumienia w miejscu pracy,
Doświadczenie w zawodzie będzie atutem,
Znajomość rysunku technicznego.
Zadania:
Spawanie cienkich (1 mm) blach ze stali czarnej,
Szlifowanie pospawanych elementow.
Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony oraz ubezpieczenie zdrowotne,
Premie świąteczne i zakładowe,
Możliwość pracy po 10 godzin dziennie,
14,15 €/h brutto +3€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (24€ za 8h pracy) na dojazdy lub zakwaterowanie.
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
Kontakt:
662757607 lub 516043907

  • Praca Zielona Góra
  • Spawacz Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567