Poszukujemy Rysownika 2D
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
3D Estate sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Przerysowywanie dokumentacji 2D (rzutów mieszkań) w ustalonym standardzie (np. dokumentacja wchodzi jako .pdf, .dwg itp. i jest przerysowywania do ujednoliconego formatu z ustalonymi rodzajami i nazwami warstw, bloków itd.)

Wymagania:

  • Znajomość Rhinoceros 3D (poziom podstawowy)
  • Podstawowe umiejętność czytania dokumentacji technicznej (planów budowlanych)

Warunki:

  • Wynagrodzenie 3 500 - 4 500  PLN mies. (umowa zlecenie )
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • Flexible working hours (przy zachowaniu codziennych core-hours 10:00-15:00)
  • Praca zdalna, hybrydowa lub na miejscu w Warszawie - do wyboru wedle preferencji
  • Multisport
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

Jesteśmy studiem produkującym w pełni automatycznie interaktywne wizualizacje, rzuty 3D mieszkań oraz interaktywne makiety na rynku pierwotnym. Dla setek inwestycji znajdujących się w naszym portfolio zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy wirtualnych spacerów, współpracując również z ogólnopolskimi portalami takimi jak otodom.pl i obido.pl.

Nasze produkty są jednymi z najbardziej zaawansowanych rozwiązań Prop Tech w Europie. To działanie w niestandardowej niszy w małym, zgranym zespole (ok. 40 osób), współpraca przy tworzeniu nowatorskich produktów i wdrażaniu ciekawych inicjatyw.

Zgłoszenia (CV + portfolio) prosimy przesyłać przez RocketJobs

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, 3D Estate zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914