Poszukujemy pracowników produkcji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Piening GmbH
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PRODUKCJA - BRANŻA SPOŻYWCZA

Dla naszego klienta, producenta z branży spożywczej z siedzibą w Verden (Aller), poszukujemy pracowników produkcji.

Praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin.

Nie oferujemy zakwaterowania.

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie

Twój profil:
  • Podstawowa znajomość niemieckiego min. A1/2
  • Chęci do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziany samochód na dojazdy do pracy

To oferujemy:
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Stawkę godzinową 15€/h + dodatki
  • Niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Obuwie i odzież roboczą
  • Bonusy świąteczne i urlopowe
  • Wsparcie i pomoc naszych polskojęzycznych dysponentów
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze (np. Adidas, Apple, Sky, weg.de i inne)
  • Dopłata do kosztów dojazdów do pracy

Zainteresowany/-a?
Aplikuj klikając na "Aplikuj teraz", wysyłając CV na adres kalina.solarczyk@pieninggmbh.de lub skontaktuj się z nami przez WHATSAPP pod numerem 0049 15115880029

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509