Poszukujemy pracowników pralni
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Piening GmbH
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA W PRALNI PRZEMYSŁOWEJ

Dla naszego klienta, pralni w okolicy Magdeburga, poszukujemy pomocników produkcji.

Praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin.

Nie oferujemy zakwaterowania.

Twoje zadania:

  • Wieszanie na wieszakach wypranej odzieży
  • Skanowanie i dokumentacja

Twój profil:
  • Znajomość niemieckiego (a2/b1)
  • Prawo jazdy i samochód na dojazdy
  • Chęci do pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Sprawność fizyczna

To oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • Stawkę godzinową 13,50€/h
  • Niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Obuwie i odzież roboczą
  • Możliwość darmowej nauki niemieckiego
  • Bonusy świąteczne i urlopowe
  • Wsparcie i pomoc naszych polskojęzycznych dysponentów
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze (np. Adidas, Apple, Sky, weg.de i inne)

Zainteresowany/-a?
Aplikuj klikając na "Aplikuj teraz", wysyłając CV na adres kalina.solarczyk@pieninggmbh.de lub skontaktuj się z nami przez WHATSAPP pod numerem 0049 15115880029

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064