Poszukujemy pracownika porządkowego do sprzątania zewnętrznego magazynu
  • Głuchów
Głuchów, Głuchów, łódzkie, Polska
Koloryt Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Poszukujemy pracowników do sprzątania przy ul. Inwestycyjnej 1, 95-080 Głuchów (Łódź)Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 6:00 - 14:00. Umowa zlecenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na numer: 502 481 439

Obowiązki

  • Głównym obowiązkiem będzie utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym

Wymagania

  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Szacunek i miła atmosfera w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Praca Głuchów
  • Pracownik fizyczny Głuchów
  • Pracownik biurowy Głuchów
  • Pracownik produkcji Głuchów
  • Głuchów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567