Poszukujemy Podwykonawców w Telekomunikacji - Gdynia, Wejherowo, Puck
  • Puck
Puck, Puck, pomorskie, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.
Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm
Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.
POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY PODWYKONAWCÓW W TELEKOMUNIKACJI
Lokalizacja: Gdynia, Wejherowo lub Puck
Zakres Prac (do uzgodnienia):  - wykonywanie instalacji w technologii FTTH  - budowanie krótkich przyłączy doziemnych i napowietrznych - budowa kanalizacji, przeciski, wciąganie kabli, spawanie, pomiary - Studnie, wymiany słupów, słupków kablowych, - prace na klatkach schodowych (wymiany puszek)
Wymagania stanowiska
- posiadanie własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy
- możliwość wykonywania stałych zleceń - atrakcyjne warunki finansowe - stabilizacja

  • Praca Puck
  • Puck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838