Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik ochrony
  • Kórnik
Kórnik, Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Solid Security
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Gądki/Żerniki/Koninko, Jaryszki​ (okolice Poznania)​
Zakres obowiązków: Dozór powierzonego mienia Rejestr zdarzeń, obchody i obserwacja terenu Prowadzenie ewidencji ruchu pojazdów Kontrola wejść/wyjść pracowników
Wymagania: Wysoka kultura osobista Dyspozycyjność Niekaralność Zaangażowanie Podstawowa obsługa komputera Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wynagrodzenie w wysokości od 27,70/h brutto Umundurowanie Wstępne szkolenie
Mile widziani studenci – zarówno zaoczni jak i stacjonarni, oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - nie jest to wymóg konieczny!
Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania przez portal.
Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00

  • Praca Kórnik
  • Pracownik produkcji Kórnik
  • Pracownik fizyczny Kórnik
  • Pracownik biurowy Kórnik
  • Kórnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353